MECHANIKA POJAZDOWA Przemysław Mirowski
O firmie
MECHANIKA POJAZDOWA Przemysław Mirowski oferuje usługi z zakresu diagnostyki komputerowej OBD, mechaniki samochodowej oraz przeglądów i serwisu okresowego. Znajduje się w Dzietrznikach pod adresem Dzietrzniki 109A. Firma zajmuje się kompleksową obsługą pojazdów, zapewniając diagnostykę oraz konserwację, co pozwala na utrzymanie samochodów w dobrym stanie technicznym.
Dane rejestrowe
- NIP
- 832-197-94-63
- REGON
- 544761108
- Działalność od
- 13.05.2026
- Główna działalność
- PKD 95.31.A — Naprawa mechaniczna i serwisowa pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli
- Adres działalności
- Dzietrzniki 109A, 98-335 Dzietrzniki
- Status w CEIDG
- działalność aktywna
Źródło: Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (CEIDG), stan na 21.10.2026.
Ile kosztuje mechanika samochodowa?
Średnie ceny w Polsce — to nie jest cennik tej firmy. Dokładną cenę poda wykonawca, gdy pozna zlecenie.
- Roboczogodzina – warsztat niezależnysama robocizna120–250 zł/godz.
- Roboczogodzina – ASO marki popularnejsama robocizna200–480 zł/godz.
- Wymiana oleju i filtrów – robocizna70–150 zł
Ceny innych usług firmy: Diagnostyka komputerowa OBDWymiana oleju i filtrówPrzeglądy i serwis okresowy
Opinie o firmie
Ta firma nie ma jeszcze opinii.
Pytania i odpowiedzi
Jakie usługi oferuje MECHANIKA POJAZDOWA Przemysław Mirowski?
MECHANIKA POJAZDOWA Przemysław Mirowski oferuje diagnostykę komputerową OBD, mechanikę samochodową, przeglądy i serwis okresowy oraz wymianę oleju i filtrów.
Gdzie znajduje się MECHANIKA POJAZDOWA Przemysław Mirowski?
MECHANIKA POJAZDOWA Przemysław Mirowski znajduje się w Dzietrznikach pod adresem Dzietrzniki 109A.
Jak skontaktować się z MECHANIKA POJAZDOWA Przemysław Mirowski?
Aby skontaktować się z MECHANIKA POJAZDOWA Przemysław Mirowski, można zadzwonić pod numer telefonu 504805112.
Czy MECHANIKA POJAZDOWA Przemysław Mirowski oferuje diagnostykę komputerową OBD w Dzietrzniki?
Tak, MECHANIKA POJAZDOWA Przemysław Mirowski oferuje diagnostykę komputerową OBD w Dzietrzniki.
Zaloguj się, aby zadać pytanie o tę firmę.
Zaloguj sięLokalizacja
Dzietrzniki 109A
Wyznacz trasęKontakt z firmą
Właściciel nie przejął jeszcze tej wizytówki, dlatego wiadomości wysyłane przez portal do niego nie docierają. Skontaktuj się z firmą bezpośrednio:
Wolisz porównać kilka ofert? Opisz zlecenie — trafi do maksymalnie 3 firm z okolicy.
Dla właściciela firmy
MECHANIKA POJAZDOWA Przemysław Mirowski to Twoja firma? Przejmij tę wizytówkę bezpłatnie
Wizytówka jest bezpłatna i taka zostanie — bez umowy, bez karty, bez abonamentu.
- Dodaj zdjęcia realizacji, godziny otwarcia i dane kontaktowe
- Odbieraj zapytania o wycenę wprost od klientów
- Odpowiadaj na opinie i pytania klientów
- Sprawdzaj, ile osób ogląda wizytówkę i ile z nich dzwoni
- Bądź widoczny w ChatGPT, Gemini i Perplexity — widoczność tej wizytówki w AI: 83/100, po uzupełnieniu danych wzrośnie
Czy MECHANIKA POJAZDOWA Przemysław Mirowski to Twoja firma?
Ten profil znaleźliśmy automatycznie na podstawie publicznie dostępnych danych. Jeśli to Twoja firma, przejmij go bezpłatnie i zarządzaj nim samodzielnie.
- Przed podpisaniem umowy sprawdź opinie o firmie i poproś o pisemny kosztorys.
- Nie płać całości wynagrodzenia z góry — ustal zaliczkę i rozliczenie końcowe w pisemnej umowie.
- Uważaj na ceny, które wyglądają zbyt dobrze, żeby były prawdziwe.
Skąd ta wizytówka? To bezpłatny wpis w katalogu firm MechanikTU — nie reklama i nie płatna usługa. Dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Właściciel firmy może wizytówkę bezpłatnie przejąć i poprawić albo usunąć ją z katalogu.
